Októbrový výber

Opäť prinášame niekoľko ukážok z 3D tlače. Zo skúsenosti sa nám ukázalo, že z ABS je najlepšie na tlač menších predmetov, ktoré majú byť mierne pružné. PLA je na druhej strane lepšie na väčšie objekty, nakoľko sa tak veľmi nekrúti.

Prvým výrobkom je lôžko na ložisko. Takýchto súčiastok sme vytlačili viacero v rámci prípravy mechanických častí pre novú tlačiareň.

lozisko

Continue reading

Model – 3D tlač – Realita

Od modelu cez 3D tlač k reálnemu výrobku – tak to funguje v našej branži :) Na internete vzniklo niekoľko stránok, ktoré ponúkajú na stiahnutie obrovské množstvo hotových modelov od výmyslu sveta priravených na stiahnutie a 3D tlač. Takou najvýznamnejšou stránkou je v súčasnosti www.thingiverse.com. Nájdete tam rôzne veci od praktických súčiastok, cez dizajnové vychytávky až po predmety dennej potreby. Pozrite sa, ako sa z modelu stane realita vďaka 3D tlači:

Súčiastka do stojanu…

susiak

Continue reading

Augustové modely

A sme tu zas!! Tento krát s modelmi, ktoré sme tlačili na našej 3D tlačiarni v mesiaci August. Samozrejme na prianie našich zákazníkov nemôžeme zverejniť všetko, ale prinášame aspoň náhľad na niekoľko kúskov.

Jednou z objednávok bola séria takýchto milých sloníkov. Na čo majiteľovi slúžia veru nevedno :)

slonik

Continue reading

Poklop na nádrž – finálny výrobok

Pred pár týždňami sme Vám na našej stránke prezentovali prototyp poklopu na nádrž, ktorý sme vytlačili na 3D tlačiarni pre skupinu fanúšikov, ktorí si stavajú unikátny pretekársky Renault 5 Turbo. Dnes už tento prototyp dostal svoj finálny vzhľad, čoho súčasťou bola montáž kovových prvkov a povrchová úprava. Nasledujúci obrázok Continue reading

Poháre

V poradí ďalšou zrealizovanou objednávkou sú tieto 2 objekty pripomínajúce poháre. V rámci objednávky sme zrealizovali nakreslenie modelu podľa poskytnutého nákresu. Nákres je možné urobiť ľubovoľným spôsobom, či už rukou na papier, prípadne v ľubovoľnom programe na kreslenie. Dôležité je Continue reading

Otvárame!

Otvárame! 3D tlač teraz už aj v Bratislave a za dostupné ceny pre každého.

Ponúkame Vám tlač 3D modelov prostredníctvom technológie postupného nanášania vrstiev. Výrobky vyrábame z plastov ABS, PLA a PVA v rôznych farbách. Neváhajte a napíšte nám, radi zodpovieme Vaše otázky.

Tlačíme na 3D tlačiarni Leapfrog Creatr s maximálnou možnou veľkosťou objektu 230x270x200 mm s duálnym extrúderom, ktorý Continue reading